Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego

 

Jesteś 3 148 240 gościem od 2002-11-17

Gdzie jesteś: Strona główna » Władze » Główna Komisja Rewizyjna

Główna Komisja Rewizyjna

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Wydziału Wiertniczo-Naftowego. Pracę w branży rozpoczął w 1973 roku w Budownictwie Naftowym w Krośnie od stanowiska normista pracy, specjalista w Dziale Przygotowania Produkcji,  kierownik budowy gazociągu tranzytowego Dn 1400 Jamał – Europa Zachodnia,  Kierownik Działu Marketingu i Podwykonawstwa Robót,  Kierownik Działu Marketingu i Przygotowania Ofert,  Kierownik Działu Marketingu i Handlu. Aktualnie samodzielna działalność gospodarcza jako projektant dla branży górnictwa naftowego i gazowniczego.
Posiada dyplom Dyrektora Górniczego III stopnia, dyplom Ministra Skarbu dla kandydatów na członków Rad Nadzorczych.
Odznaczony srebrną odznaką NOT, diamentową odznaką SITPNiG.
Od  1992 roku członek Zarządu Oddziału SITPNiG w Krośnie i członek Głównej Komisji  Rewizyjnej Zarządu Głównego SITPNiG w Krakowie .

 

 

 

 

 

 

Absolwentka Politechniki Szczecińskiej oraz studiów podyplomowych w SGH w Warszawie (Akademia Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek) i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Rachunkowość i Finanse). W Oddziale pracuje od 1994 r. Rok później objęła stanowisko Głównego Księgowego, które piastuje do dzisiaj. W latach 2008-2014 reprezentowała załogę w Radzie Nadzorczej PGNiG SA.

 

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego SITPNiG

ul. Łukasiewicza 1/110,
31-429 Kraków

tel/fax. +48 (12) 421 32 47

Do góry