Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego

 

Jesteś 3 210 732 gościem od 2002-11-17

Gdzie jesteś: Strona główna » Artykuły » Aktualności » Spotkanie organizacyjno-integracyjne członków Oddziału SITPNiG Warszawa I

Spotkanie organizacyjno-integracyjne członków Oddziału SITPNiG Warszawa I

27 października 2017

W dniu 20.10.2017 r. w restauracji „Banjaluka”, przy ul. Szkolnej w Warszawie Zarząd SITPNiG Oddział Warszawa I zorganizował pierwsze w kadencji 2016-2020 spotkanie organizacyjno-integracyjne dla członków SITPNiG Oddziału Warszawa I.

W części oficjalnej sekretarz Oddziału Warszawa I, Agnieszka  Kurzyp-Fornell otworzyła spotkanie witając wszystkich przybyłych członków SITPNiG, po czym przekazała głos wiceprezesowi Oddziału Wiesławowi Zwolińskiemu, który przedstawił porządek spotkania. Następnie prezes Oddziału Warszawa I Janusz Kobylański, omówił  aktualną sytuację Oddziału oraz przekazał informację z posiedzenia Zarządu Głównego SITPNiG, które tego dnia odbyło się w Warszawie.


Prezentacja sztandaru CPN przez Janusza Kobylańskiego (fot. A. Kurzyp-Fornell)

Podczas spotkania wyróżniono zasłużonych członków SITPNiG. Witold Czaja - były prezes spółki „NAFTOBAZY” Sp. z o.o. został wyróżniony  przez sekretarza generalnego SITPNiG Piotra Dziadzio Diamentową Odznaką Honorową SITPNiG, która została mu nadana za całokształt pracy zawodowej i na rzecz SITPNiG przez Zarząd Główny. Kolejno prezes Oddziału Warszawa I  Janusz Kobylański wręczył Ewie Bielickiej-Piesyk pamiątkową książkę „CPN – znak nie do zdarcia” autorstwa Jerzego Małyski.
W dalszej części spotkania prezes Oddziału zaprezentował oryginalny sztandar dawnego lubelskiego „CPN”, który po długich poszukiwaniach udało się odszukać, a przy którym członkowie SITPNiG  robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Sztandar wkrótce zostanie przekazany do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

       
Wręczenie Diamentowej OH SITPNiG Witoldowi Czai oraz wręczenie Ewie Bielickiej-Piesyk książki - "CPN..." 
(fot. A. Kurzyp-Fornell)

Na podsumowanie części oficjalnej sekretarz generalny SITPNiG przedstawił aktualną sytuację oraz kierunki przyszłej działalności całego Stowarzyszenia.

 
Po części oficjalnej (fot. A. Kurzyp-Fornell)

Po oficjalnej części organizacyjnej, odbyło się tradycyjne spotkanie integracyjne, podczas którego w dyskusjach wspominano wspólną pracę zawodową i stowarzyszeniową.

Agnieszka Kurzyp-Fornell

 

następny: Posiedzenie Komisji ds. Historii i Muzealnictwa

poprzedni: VI posiedzenie Zarządu Głównego SITPNiG

« Wróć do kategorii

 

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego SITPNiG

ul. Łukasiewicza 1/110,
31-429 Kraków

tel/fax. +48 (12) 421 32 47

Do góry