Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego

 

Jesteś 3 148 250 gościem od 2002-11-17

Gdzie jesteś: Strona główna » Artykuły » Aktualności » Posiedzenie komisji ds. Młodzieży i Studentów - 18.08.2017

Posiedzenie komisji ds. Młodzieży i Studentów - 18.08.2017

21 sierpnia 2017

W dniu 18 sierpnia 2017 roku w nowej siedzibie SITPNiG przy ulicy Łukasiewicza w Krakowie, odbyło się posiedzenie Komisji ds. Młodzieży i Studentów. Na spotkaniu została omówiona dotychczasowa działalność komisji w szczególności w aspekcie obecności SITPNiG w mediach społecznościowych i dalszego rozwijania tam działalności. Jak pokazuje przykład założonego na Facebook konta, umieszczane na stronie treści trafiają do coraz szerszego grona odbiorców.


(fot. D.Bernaś)

Do spotkania dołączyli również laureaci konkursu "Young Volunteers Programme" zorganizowanego przez Komitet Organizacyjny 22 Światowego Kongresu Naftowego, Klaudia Wilk (INiG-PIB) oraz Kamil Klejna (PGNiG S.A.). Koleżanka Klaudia będzie liderem i łącznikiem pomiędzy naszą komisją a Forum Młodych przy World Petroleum Council. Członków Stowarzyszenia w tym i naszej komisji zachęcamy do angażowania się w działania Forum Młodych. Klaudia oraz Kamil podzielili się z obecnymi swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami z tegorocznego kongresu WPC w Turcji, w którym brali udział jako wolontariusze.

Głównym celem zorganizowanego w dniu dzisiejszym spotkania było omówienie i rozpoczęcie przygotowań do organizacji mającego odbyć się w maju przyszłego roku XII Polskiego Kongresu Naftowców i Gazowników, w którym nasza komisja w głównej mierze zostanie zaangażowana w przygotowanie Sesji Młodzieży i Innowacji. Naszym zadaniem będzie również zaangażowanie i pozyskanie wolontariuszy. Członkowie podzielili się zadaniami, wymienili się również pomysłami w sprawach organizacyjnych oraz porządkowych w świetle organizowanego wydarzenia. Komisja skupi się na doprecyzowaniu wstępnie omówionych i nakreślonych podczas spotkania pomysłów. Jej Członkowie wewnętrznie wypracują i wdrożą plan organizacji prac komisji celem dobrego przygotowania się do przeprowadzenia Sesji Młodzieży i Innowacji w trakcie Kongresu w 2018 roku. Prace będą koordynowane i na bieżąco omawiane z Sekretarzem generalnym Stowarzyszenia.

Paweł Pisera
Przewodniczący Komisji

 

następny: XIII Sesja Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku

poprzedni: Rada Programowa Czasopism SITPNiG – 7.8.2017 r. Kraków

« Wróć do kategorii

 

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego SITPNiG

ul. Łukasiewicza 1/110,
31-429 Kraków

tel/fax. +48 (12) 421 32 47

Do góry